Felvételi felhívás a Demográfia és Szociológia Doktori Iskolába

Kedves Érdeklődők!

Felvételt hirdetünk a Demográfia és Szociológia Doktori Iskola doktori képzésére a 2020/2021-es tanévre. Képzés Pécsett az Ifjúság útján lévő campuson, havonta egy alkalommal pénteken és szombaton. A pályázatokat kell leadni legkésőbb 2021. május 25-ig.

A doktori iskola felöleli a tágan értelmezett demográfia témaköreit (termékenység, nupcialitás, halandóság, öregedés, migráció, etnicitás, addiktológia, egészségmagatartás), valamint a népesedési folyamatok térbeli dimenzióit, illetve a településszociológia problémáit.

• Addiktológia, Egészségmagatartás Program
  • Demográfia Program
  • Településszociológia Program

Hivatalos tájékoztatás a PTE BTK honlapján, kérjük a felvételizket, hogy kövessék pontosan az itt szereplő utasításokat:

Szakmai kérdések esetén pedig keressék a doktori iskola titkárát, Berger Viktort (berger.viktor@pte.hu)