Konferenciafelhívás doktori és végzős mesterszakos hallgatók számára

Kedves Érdeklődők!

A Debreceni Egyetem Humán Tudományok Doktori Iskolájának Szociológia és Társadalompolitika Doktori Programja doktorandusz konferenciát rendez a szociológia és társadalompolitika területén kutató PhD-hallgatók és doktori képzésre készülő végzős mesterképzésben résztvevő hallgatók részére. A konferenciára önálló kutatáson alapuló, tudományos igényű előadásokat várunk 15 perces időkeretben.

• A konferencia ideje: 2015. március 20.
  • Helyszíne: Debreceni Egyetem, Debrecen, Egyetem tér 1. Főépület
  • A konferencia nyelve: magyar
  • Jelentkezési határidő: 2015. január 20.

A jelentkezés feltétele: jelentkezési lap kitöltése és elküldése a deszockonf@gmail.com e-mail címre, legkésőbb 2015. január 20-ig.

A konferencián való részvétel ingyenes.

A konferencián résztvevők számára lektorálás után publikációs lehetőséget biztosítunk a Metszetekben, a Debreceni Egyetem Politikatudományi és Szociológiai Intézetének online társadalomtudományi folyóiratában. A publikálni kívánt tanulmányokat (maximum 25 000 karakter, szóközzel) 2015. február 20-ig várjuk a deszockonf@gmail.com e-mail címre a Metszetek formai követelményeinek megfelelően.

Az interneten:

Kérdéseiket szintén a deszockonf@gmail.com e-mail címre várjuk.

Szeretettel várjuk konferenciánkon előadóként és résztvevőként egyaránt!

A szervezők

Debreceni Egyetem