Konferenciafelhívás hallgatóknak

Az ELTE PPK Társadalom- és Szervezetpszichológia MA szakirány és a Mindset pszichológiai szaklap 2017. május 11-én rendezi meg Változó világ, változó társadalom elnevezésű, interdiszciplináris, tudományos hallgatói konferenciáját Budapesten, az ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar Kazinczy utcai épületében.

A szervezők várják a konferenciára minden pszichológia, közgazdaságtan, politikatudomány, jog, társadalmi tanulmányok, kulturális antropológia és szociológia szakon tanuló, illetve más érdeklődő BA és MA hallgatót, aki bemutatná elméleti vagy empirikus kutatásának eredményeit 15 perces előadás formájában.

A konferencia részletes leírása és a jelentkezés feltételei az alábbi linken találhatók: ugrás az oldalra.