Kutatótábor: felhívás

Kedves Hallgatók!

2020. július 5-10. között kutatótábort szervez az MTA-BCE Társadalomepidemiológiai Kutatócsoport a Budapesti Corvinus Egyetem szociológia szakos és a Pécsi Tudományegyetem szociológia és szociális munka szakos hallgatói számára.

A kutatótábor célja a Siklósi járásban élők alkohol-, és kábítószerfogyasztással, valamint más rizikó magatartásokkal kapcsolatos tapasztalataik, ismereteik, fogyasztási szokásaik vizsgálata kismintás kérdőíves, valamint interjús kutatási módszerrel.

A táborra másod- és harmadéves alapképzésben, valamint mesterképzésben részt vevő hallgatók jelentkezését várjuk.

Ne hagyd ki, mert…:

1. az egyetemen megszerzett tudásod mellé gyakorlati tapasztalatra is szert tehetsz,
  2. elmélyítheted a kérdőíves és interjús technikákra vonatkozó ismereteid,
  3. lehetőséged nyílik tereptapasztalatok gyűjtésére,
  4. lekérdezett kérdőívek után munkadíjat is fizetünk,
  5. és nem utolsó sorban folyamatos oktatói, szakértői támogatás mellett fejlődhetsz.

A kutatótábor során szállást, napi kétszeri étkezést, valamint útiköltséget biztosítunk.

Jelentkezési határidő: 2020. március 15.

Részvételi szándékot itt jelezheted.

Bármilyen további kérdés esetén szívesen állunk rendelkezésére az alábbi elérhetőségeken:

nora.bencsik@uni-corvinus.hu / +36305660113

A kutatásról és a Kutatócsoportról bővebb ismertető található: http://www.devianciakutatas.hu/

Várjuk jelentkezésed!

MTA-BCE Társadalomepidemiológiai Kutatócsoport nevében:

dr. Elekes Zsuzsanna, Arnold Petra, Bencsik Nóra, Hajdu Miklós, Horváth Ágoston, Kutrovátz Kitti