Pályázat verseny- és konferenciarészvétel támogatására hallgatók számára

Örömmel értesítjük Önöket, hogy a PTE Bölcsészettudományi Kara „A Tudományos eredmények elismerése és disszeminációja - Önszerveződő és önkéntes részvételen alapuló tudományos tevékenységhez kapcsolódó kezdeményezések támogatása a Pécsi Tudományegyetemen” című, TÁMOP-4.2.3-12/1/KONV-2012-0028 azonosító számú pályázata keretében meghirdeti "PhD, MA, BA Hallgatók nemzetközi és országos versenyeken és konferenciákon való részvételének támogatása a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán" (keretösszeg: 4.000.000 Ft), valamint a "Hazai és nemzetközi doktorandusz konferenciák és workshopok szervezése a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán" (keretösszeg: 3.000.000 Ft) című pályázatokat. A pályázatok beadási határideje egységesen 2014. április 17. 12:00, melyek beadása elektronikusan vagy nyomtatott formában a PTE BTK Pályázati, Innovációs és Külkapcsolati Osztályán Izsák Mónika részére történik (D/109, izsak.monika@pte.hu, +36 72 503 600/24287). A pályázatok beadásával kapcsolatos technikai információk ugyanitt kérhetőek. A pályázati felhívások, az azokhoz tartozó űrlapok, valamint az elszámolást segítő útmutatók az alábbi linkre kattintva érhetőek el: