SPSS nyári iskola

A Clementine Consulting idén kilencedik alkalommal rendezi meg egyhetes nyári programját, az SPSS Nyári Iskolát a felsőoktatásban résztvevők számára. Idén a Gábor Dénes Főiskola támogatásával Siófokon, július 10. és 14. között, melyre várják előadók és résztvevők jelentkezését.

Előadásokat az alábbi témákban várnak:

• egyetemi, főiskolai oktatók, akik szívesen megosztanák az SPSS oktatásával kapcsolatos tapasztalataikat kollégáikkal (előadói felhívás és jelentkezés ITT)
  • PhD hallgatók, hallgatók, kutatók, akik dolgoztak már az SPSS szoftverekkel, és bemutatnák tapasztalataikat, kutatási eredményeiket (előadói felhívás és jelentkezés ITT)
  • iparági szereplők, akik bemutatják a piaci trendeket, esettanulmányokat a szakterületről és ezen belül a szoftver segítségével végzett elemzéseket

Jelentkezés előadónak ITT.

A rendezvény a felsőoktatás oktatóinak és hallgatóinak ingyenes.

A folyamatosan bővülő program és minden további fontos információ megtalálható honlapukon: ugrás a linkre.